Coco Song

Coco Song obruby se podepisují pod nový koncept elegance, znovuobjevení starodávných, ale zároveň aktuálních hodnot, čím se stávají nadčasovými. Coco song brýle využívají prvky Orientu, které jsou však vyráběny s důrazem na detail italského designu. Neobvyklé materiály, které jsou při tvorbě obrub použité (peří z exotických ptáků, textury ručně vyráběného hedvábí, pestré motivy sušených květů, přírodní kameny, stříbro,…), vedli k znovuobjevení kulturního bohatství, na které se začínalo zapomínat, ale které se díky kolekci Coco song dnes vrací v celé své kráse, barvě a působnosti.

 COCO SONG vzdává hold zlatému věku čínské kultury a umění v kombinaci s důrazem na detail italského designu. Překvapí použitím neobvyklých materiálů, jako peří, hedvábí, laků a lisovaných květin, zatavených v rámu obruby.

Každá část obrub Coco Song je ručním dílem s použitím jemných detailů, pečlivě a řemeslně spojených dohromady.
Orientální vlivy jsou dokonce zakotveny v obchodní značce Coco Song, což je zkratka pro “znovuzrození”. (Coco = “staré” / Song = jméno dynastie, zakladatel města Hong Kongu v roce 976 našeho letopočtu.)
Mmnoho symbolů, zdobící obruby, vyznačuje dlouhou životnost a dvojité štěstí.
Malé postříbřené kovové detaily, skládající se z medailonů, draků a jiných zvířat z asijské mytologie, dodávají obrubám Coco Song svou jedinečnost.
Coco Song brýle v sobě spojují to nejlepší co Itálie a Orient mohou nabídnout: Itálie svým osobitým designem a Orient pro své barvy a textury.