Již deset let se staráme o Váš zrak. Naším posláním je profesionálně odvádět svou práci.

Vše začalo studiemi na Masarykově univerzitě oborem optometrie nebo možná ještě dřív, ale to je moc dlouhý příběh. Po šesti letech práce v řetězci přišel moment odchodu do většího světa businessu a poznávání krás Moravy. Obchodní zástupce největšího výrobce kontaktních čoček na světě mi dala možnost poznat prostředí optiky z dodavatelského pohledu.

Při rozhodování “co dál” už bylo tím pádem vlastní podnikání jasnou volbou. A dnes? Dnes stojíte u mě v optice, kupujete si nové brýle, obsluhuje Vás několik optometristek a moje maličkost s totální náloží brýlí, které jste pohromadě ještě nikde neviděli :).

Je nám ctí být nápomocni od prvního změření a vyšetření Vašeho zraku až po zhotovení Vašeho nového skvostu. Plně ručíme za kvalitu, servis a profesionalitu.

Naše srdce je naše práce. Prodáváme nejmodernější kontaktní čočky za skvělé ceny. Máme věrnostní programy a zároveň nejlepší ceny na Moravě.

Naše sídlo najdete v Prostějově v bývalém objektu Café Trio, v patře.

– Radek Wagner
provozovna

Prostějov

Prodejna otevřená 1.4.2015 čítající přes 3000 ks brýlí včetně slunečních. Všemožné značky viz. naše sekce webu nabídka včetně ekonomičtějších obrub.

Špičkové pracoviště optometrie vybavené DNeye scannerem 2 schopné měřit nitrooční tlak, rohovkovým topografem a dokonalým systémem měření dioptrií. Toto místo plně zaměstnává tři optometristy připravené Vám kdykoliv pomoci a být nápomoci v každé situaci.

Prodejní plocha 35m² – což nás činí nejmenší optiku s nejvíce brýlemi na m² snad v celé Evropě 🙂 .

prodejní plochy
přes
brýlí na prodejně
otevřeno
provozovna

Olomouc

Prodejna otevírá symbolicky 1.4.2024 a má skladem přes 4000 ks brýlí včetně slunečních. Zde se zaměřujeme na luxusnější brýle, ale neopomínáme opět i cenově přijatelné brýle, kterých jsou řádově stovky.

Náš cíl bylo posunout vyšetřování a zhotovení brýlí ještě dál. Ikdyž to bylo obtížné, firma Carl ZEISS, špička ve výrobě optických pomůcek, nám poskytla jejich nejnovější přístroje a tím je 3D scanner VISUFIT 1000 a vyšetřovací přístroj Eyeprofiler, který má stejné schopnosti jako výše zmíněny DNeye scanner 2. Díky těmto věcem jsme schopni nabídnout našim zákazníkům to nejnovější na poli optometrie a zároveň udržet příznivé ceny pro všechny.

Prodejní plocha 80m² a spolu s prostějovskou pobočkou se pyšníme přívlastkem “největší výběr brýlí na Moravě”.

prodejní plochy
přes
brýlí na prodejně
otevřeno

Objednejte se na vyšetření zraku nebo aplikaci kontaktních čoček

Zarezervovat