Historie značky Blackfin začala v roce 1971 v Agordu, krásném horském městečku, kde příroda určuje styl města, kde bílé zasněžené zimy střídají jasná léta, kde jsou okouzlující alpská jezera a krásné lesy. Jejím největším zdrojem inspirace jsou krásy Dolomit, které je obklopují. I přesto, že sledují nejmodernější trendy, nikdy nechtějí ztratit kontakt s kořeny. Jinak by zradili sebe i jejich představu o tom, co Made-in-Italy skutečně znamená.

Jsou hrdí na to, že všechny procesy probíhají v jednom státě i městě. Jejich přednost je – “Neomadeinitaly”. Existuje velké množství italských firem, ale jen malá část z nich má celý proces výroby v Itálii. Tento nový koncept pečuje nejen o výrobu produktu samotného, ale také o lidi, kteří produkt vyrábějí, přičemž vzdává nejhlubší poctu italské dokonalosti. Koncept neomadeinitaly také ztělesňuje inovativní způsob myšlení a práce. Je to přístup, který se zrodil z vášně, oddanosti, respektu, péče o zaměstnance a jejich pracovní prostředí.

Obruby BLACKFIN jsou vyrobené v 53 výrobních krocích – od náčrtu až po prototyp. Každá obruba BLACKFIN je navržena a vyrobena přímo v Itálii. Jedná se o přímou a strategickou volbu, aby tak mohli řídit všechny výrobní etapy, vyrábět v reálném čase a sledovat veškerou péči, která je potřeba. Aby každý zjistil pravý význam slova KVALITA.

Nabídka v optice

Objednejte se na vyšetření zraku

Zarezervovat