Brýle z Paříže s nádechem exotiky a originálním designem? To jsou brýle od francouzské šperkařky s marockými kořeny Caroline Abram. Co stojí za výjimečným spiritem této značky? Nepochybně osobnost samotné tvůrkyně.

Caroline vyrůstala v optické rodině. Caroline vypomáhala v rodinné firmě a brzy v sobě objevila touhu po tvorbě, kterou nejprve využila k navrhování a produkci šperků, posléze doplňků k brýlím (řetízkům, lorňonům, lupám), psal se rok 1998 a Caroline se krůček po krůčku blížila k návrhu brýlí. V roce 2008 vytvořila svou první kolekci brýlí inspirovanou retro kouzlem Miami Beach. Brýle z této kolekce se lišily od ostatních kočičími tvary, zářivými barvami a výjimečnou ženskostí. Od té doby vybudovala Caroline silnou značku s charakteristickým rukopisem. Její brýle jsou dnes distribuovány do mnoha zemí světa. Inspiraci čerpá mimo jiné také ze svých pestrých kořenů, které sahají do Karibiku, Indie, Francie i Polska. Za dokonalý design svých brýlí obdržela dvě ceny Silmo Paris.

Brýle Caroline Abram jsou charakteristické svým precizním provedením, kvalitními materiály a jak již bylo zmíněno – výjimečně ženským designem, spojujícím v sobě celou škálu dojmů. Něžné i vyzývavé zároveň, smyslné i seriózní. Takové dokáží být modely od Caroline Abram, taková v nich můžete být i vy.

Nabídka v optice

Objednejte se na vyšetření zraku

Zarezervovat

Nejkrásnější brýle na Moravě.

Adresa

Optika Wagner
nám. Edmunda Husserla 19
796 01 Prostějov

Sledujte nás